Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy
07.jpg

01Ekskursija «Riga Sightseeing» ar dzeltenajiem divstāvu autobusiem – tas ir ērtākais un lētākais veids kā iepazīt Latvijas galvaspilsētas svarīgākās apskates vietas.

Braucienu iespējams izbaudīt audio gida pavadībā, kas ir pieejams 10 valodās – Krievu valodā vai pēc izvēles latviešu, angļu, vācu, zviedru, norvēģu, somu, spāņu, franču un itāļu valodās.

Iegādājoties ekskursijas biļeti Jūs varat izmantot to pēc Hop on – Hop Off principa veselas 2 dienas, šī biļete Jums dod iespēju izkāpt un iekāpt autobusā no noradītajām pieturas vietām pēc maršruta kustības saraksta laikiem neskaitāmas reizes.

Riga Sightseeing Service Komanda piedāvā ekskursijas pa Galvaspilsētu ar dzelteniem divstāvīgiem autobusiem ar noteikumiem Hop On – Hop Off. 12 gadu garumā mēs nepārtraukti attīstāmies uzņemot jaunas iemaņas un pieredzi.

boat 01Uz doto brīdi Riga Sightseeing Serviss ir lielākais uzņēmums šāda veida pakalpojumu sniegšanā. Aktīvi attīstāmies un piedāvājam arī citus pakalpojumus. Piedāvājam ikdienas ekskursijas arī pa Latviju, izbraucienus ar kruīza kuģīšiem pa Daugavu, kā arī piedāvājam laivu izbraucienus pa Rīgas pilsētas kanālu ar dabīgā koka eko laivām.

Ja Jūs esat sākuši plānot savu atvaļinājumu nepalaidiet garām iespēju rezervēt viesnīcu ar mūsu starpniecību un saņemt atlaides uz mūsu pakalpojumiem.

Sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem varēsiet atrast mūsu mājas lapas sadaļās. 

logo h

(+371) 2776 2776
info@riga-tour.lv
SIA «FaRiTour» Ltd.
VAT/Reģ. Nr. LV40003653876
Grecinieku 26-26 str. Riga, LV1050. Latvia
facebook1
Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedInSubmit to BobrdobrSubmit to LiveinternetSubmit to LivejournalSubmit to MoymirSubmit to OdnoklassnikiSubmit to Vkcom